piwko z korzeniami

piwko z korzeniami
1 vote, 2.00 avg. rating (53% score)

fordanserki-3Po czym rozpoznasz udaną imprezę w klubie? Jest kilka wiarygodnych – jak mogłoby się wydawać – wskaźników. Przede wszystkim z głośników leci tłusty bit, a na parkiecie szaleją goście. Na stolikach stoją kolorowe drinki, barman ma zajęte ręce i jest naprawdę głośno!

A co jeśli powiem Ci, że ta grupa dziewczyn szalejących na parkiecie, która od razu wpadła Ci w oko, to pracownice klubu? Ich profesjalne określenie to fordanserki. Są zatrudniane przez właścicieli klubów, by sprawiać wrażenie, że w lokalu odbywa się naprawdę dobra zabawa. To atrakcyjne, często bardzo młode dziewczyny, których jedynym zadaniem jest intensywne imprezowanie. Mogą pić alkohol (często dostarczany im za darmo), mają też zapewnioną ochronę. Przybywają na sam początek imprezy, kiedy atmosfera jest jeszcze sztywna i niezbyt zachęcająca.
Czy zarabiają? Tak, i to całkiem niezłe pieniądze. Wiele studentek i uczennic podejmuje się tego specyficznego zajęcia, by sobie dorobić w łatwy, przyjemny i wygodny dla nich sposób.

Najnowsze wpisy:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top